Universalūs sauskelnių tortai

Puikiai tiks tiems, kas :

Išleidžia kolegę į motinystės atostogas, kai dar nėra žinoma, ko laukiamasi.

Eina į LYTIES ATSKLEIDIMO VAKARĖLĮ, kur ir paaiškės vaikelio lytis.

Eina į BABY SHOWER šventę, kai kūdikio lytis nėra žinoma.

Norite nustebinti mamytę, ką tik sužinojus, jog ji laukiasi.

Nori neutralios dovanos, kuri tiks ir kitiems šeimos pagausėjimams ateityje.

Sauskelnių tortai ne tik graži idėja, bet ir praktiška dovana visiems tėveliams.

sauskelnių tortas universalus
sauskelnių tortas universalus

Juose galima rasti ne tik pirmaisiais kūdikio mėnesiais naudojamus daiktus, tačiau ir tuos, kurie tiks vėlesniam laikui. Dėl ko ramia širdimi galime dovanoti ir žinoti, kad tie daiktai nebus per maži ar nenaudojami. Visa tai, kūdikėlis galės priaugti, o tėveliai jau žinodami galės nesukti galvos vėlesnėse daiktų paieškose.

Sauskelnės pakuojamos remiantis higienos standartais ir neturi jokio sąlyčio su kitais, naudojamasi daiktais. Kadangi nėra kūdikio, kuris šiais laikas augtų be sauskelnių,- ši dovana bus garantuotai panaudota.

Be sauskelnių, čia dar puikuojasi ir kitos priemonės kūdikiams: žaislai, vystyklinės palutės, migdukai, čiulptuko laikikliai, drabužėliai, rankų darbo kojinytės ir kt.

Galite rinktis iš trijų torto dydžiu: vieno, dviejų ar net trijų aukštų. Visi jie yra nemokamai supakuojami į šventinį pakavimo popierių ir paruošti dovanoti. Priklausomai pagal poreikį, sauskelnių tortai dar yra skirstomi į : mergaitėms, berniukams bei universalius.

Kaip ir visos kitos prekės, sauskelnių tortai gali būti saugiai siunčiami paštomatais, pristatomi nurodytu adresu, ar atsiimami pagal susitarimą Kauno r.