Sauskelnių tortai mergaitėms

Šie tortai orientuoti būtent į mergaites, juose didžioji dalis priemonių yra rožinės spalvos, o pagrindinis ir neatskiriamas ingredientas - sauskelnės. Jos pakuojamos remiantis higienos standartais ir neturi jokio sąlyčio su kitais, naudojamasi daiktais. Kadangi nėra kūdikio, kuris šiais laikas augtų be sauskelnių,- ši dovana bus garantuotai panaudota.

Be sauskelnių, čia dar puikuojasi ir tokios mergaitiškos priemonės kaip galvajuostės, plaukų aksesuarai. Taip pat yra ir žaislų, vystyklinių palučių, migdukų, čiulptuko laikiklių, drabužėlių, rankų darbo kojinyčių ir kt.

Galite rinktis iš trijų torto dydžiu: vieno, dviejų ar net trijų aukštų. Visi jie yra nemokamai supakuojami į šventinį pakavimo popierių ir paruošti dovanoti. Priklausomai pagal poreikį, sauskelnių tortai dar yra skirstomi į : mergaitėms, berniukams bei universalius.

Kaip ir visos kitos prekės, sauskelnių tortai gali būti saugiai siunčiami paštomatais, pristatomi nurodytu adresu, ar atsiimami pagal susitarimą Kauno r.

Tortų užsakymai gali būti koreguojami pagal individualų poreikį šiais atvejais:

1. Jei norite vieną prekę pakeisti kita. Pvz.: kramtuką norite pakeisti į čiulptuko laikiklį. Tuomet jums atsiunčiame nuotrauką, ir jeigu jums tinka,- pakeičiame, be jokio papildomo mokesčio.

2. Jei norite pridėti papildomą prekę. Pvz.: norite papildomai pridėti barškutį. Tokiu atveju, atsiunčiame jums papildomos prekės nuotrauką ir jos kainą, jei jums tinka,- pridedame.

Sauskelnių tortai ne tik graži idėja, bet ir praktiška dovana visiems tėveliams. Juose galima rasti ne tik pirmaisiais kūdikio mėnesiais naudojamus daiktus, tačiau ir tuos, kurie tiks vėlesniam laikui. Dėl ko ramia širdimi galime dovanoti ir žinoti, kad tie daiktai nebus per maži ar nenaudojami. Visa tai, kūdikėlis galės priaugti, o tėveliai jau žinodami galės nesukti galvos vėlesnėse daiktų paieškose.

Sauskelnių tortas yra puikus sprendimas tiems kūdikėlio lankytojams, kas nori išsiskirti iš minios ir dovanoti tėveliams ne tik daiktą, bet ir mielą emociją. Šie kūrybiniai sprendimai yra ne tik puiki dovana, tačiau ir šventinė puošmena, kuri privalo būti ant kiekvieno baby shower stalo.