10 išskirtinių Baby shower vietų ir užsiėmimų

Pasisemkite idėjų mergaičių Baby shower šventės vietoms ir veiklai

11/22/2023

woman in black tank top sitting on bed
woman in black tank top sitting on bed

Praeitame straipsnyje jau buvau išskyrusi tiek mergaičių, tiek berniukų Baby Shower temas. O čia, noriu išsamiau apžvelgti mergaičių sutiktuvių vietas ir galimas veiklas, tinkančias prie kiekvienos minėtos temos.

Noriu pabrėžti, kad tiek vietos, tiek veiklos, gali būti laisvai varijuojamos tarp skirtingų temų ar jungiamos į vieną visumą.

Taip pat, mano paminėti užsiėmimai, nebūtinai turi būti vykdomi aprašytose vietose. Organizuodami savo šventę, nevaržykite kūrybiškumo ir į viską žiūrėkite laisvai, nes tik jūs žinote, koks sprendimas bus geriausias :)

1. VIENARAGIAI

Tai tema svajotojoms, mėgstančioms ryškias spalvas ir magiją. Vienaragis pasakų gyvūnas, pildantis visus norus. Jis asocijuojasi su mistika, stebuklais, o vienas iš stebuklų juk yra mamytės pilvelyje.

Veiklos idėja: magijos į jūsų atmosferą gali įnešti ir pasikviestas magas, su savo programa, įtraukiančia kiekvieną dalyvį.

Vieta: mistinė, paslaptinga vieta, pilis, viduramžių dvasios pastatai, senovinė dvaro erdvėar kita vieta, primenanti pasakų pasaulį.

2. BARBĖS

Ar gali būti kas nors mergaitiškiau nei ilgakojė barbė, pasipuošusi ryškia, pūsta rožine suknele? Tokių barbių apsuptyje, galite sutikti vieną iš gražiausių švenčių, laukiant mažylės.

Veiklos idėja: papuošalų gamyba, apsilankymas suknelių salone, kur stilistė praveda mini pamoką apie stilių, dress kodus ir pan.

Vieta: yra be galo gražių ledainių ar desertų butikų, kurie iš toli šviečia ryškiaspalviais rožiniais atspalviais ir be galo tinka šiai temai. Dekoracijų gali ir nebūti, kadangi pati patalpa tiesiog alsuoja barbišku stiliumi.

3. GĖLIŲ PIEVA

Gėlės visada asocijavosi su moteriškumu, grožiu, gyvybe. Labai dažnai yra sakoma, kad moteris žydi kaip gėlė. O kur pasitikti mažąją mergytę, jei ne gėlių pievoje?

Veiklos idėja: grupinė puokščių gaminimo pamoka.

Vieta: parkas, pieva, restoranas, kuriame ne tik atmosfera, bet ir maistas puošiamas gėlėmis.

4. BABY PINK

Tai rožinis atspalvis, kuris jau savo pavadinimu pasako, kad yra susijęs su vaikyste, tyrumu, skaistumu. Švelniai rožinė, balinta spalva, gali dominuoti visame šventiniame interjere, svečių drabužiuose, žaidimuose ir visame kame. Tai puiki, per daug neišsišokanti tema tiems, kam patinka minimalizmas.

Veiklos idėja: cukraus vatos aparato nuoma, kuris gamins rožinius skanėstus.

Vieta: pokylių sale, o gal namai namučiai?:)

5. GROŽIO PASAULIS

Ši tema skirta mamytei, kuri mėgsta puoštis, gražintis, jos rankinėje visada yra lūpdažis ir kvepalai. Atmosfera papuošta veidrodžiais, makiažo priemonėmis, spa procedūrų galimybėmis,- puikiai tiks šiai temai.

Veiklos idėja: grupinė "makiažo sau" pamoka, įvairios spa procedūros merginoms.

Vieta: SPA, grožio salonai, leidžiantys po mini pamokėlių pasilikti ilgiau bei atsinešti užkandžų.

6. DRUGLIŲ PIEVA

Margaspalviai drugeliai gali atnešti gyvybės į kiekvieną šventę. Jų trapumas, spalvingumas ir grožis, suteiks moteriškos dvasios jūsų atmosferai. O jei nusprendėte šventę švęsti lauke,- tai ši tema kaip tik jums :)

Veiklos idėja: edukaciniai užsiėmimai ar pamokos apie drugelius, piknikas, kurio metu maistas išpuoštas drugeliais.

Vieta: Botanikos sodas su drugelių oranžerija.

7. PRINCESĖS

Karūnos, auksas, blizgantys deimantai, sostas, ir begalės kitų "fancy šmancy" dalykėlių, sukurs tikrą pasakų princesės įvaizdį. Ilgos, puošnios suknelės, “Black tie” dress kodas, ar tiesiog karūna kiekvienai ant galvos, gali sukurti princesišką įvaizdį.

Veiklos idėja: Deimantų degustacija

Vieta: pilis, prie jos esančios erdvės, disco stiliaus vietos, su daug blizgučių. O gal užtektų namų erdvės su puošniomis kėdėmis ir sostais?

8. MEŠKUČIŲ APSUPTY

Meškučiai- universalus visų vaikų žaislas. Jis asocijuojasi su minkštumu, mielumu ir jaukumu. Kartais užtenka tik erdvėje išdėstyti keletą minkštų, didelių meškinų ir viskas atrodo taip širdžiai miela, kad net graudu. Jie gali būti įvairių dydžių, bei savo spalva (pvz. rožine) atspindėti kūdikio lytį.

Kadangi meškučiai myli tai kas saldu, o ypač medų, tai :

Veiklos idėja: šokolado degustacija, arba tiesiog torto "Medutis" gaminimo pamoka.

Vieta : Desertinė, edukacinės virtuvės, kur galėsite pasilikti ir po mini pamokėlių.

9.TARP DEBESŲ

Man šios šventės interpretavimas siejasi su minkštais patalais, daug pagalvių, plunksnų, ar pliušiniu pluoštu dengtų paviršių.

Veiklos idėja: pižamų vakarėlis namuose su pokalbiais, stalo žaidimais ar filmais.

Vieta: namai namučiai arba artimos draugės namai 😊

10.MIŠKO ŽVĖRELIAI

Dar viena universali tema, kurios pagrindiniu akcentu gali tapti žvėreliai ir medžio detalės interjere.

Veiklos idėja: alpakų edukacija, apsilankymas zoo.

Vieta: restoranai, esantys miško apsuptyje ar tiesiog sodyba prie ežero.