5 Būdai, kaip išrinkti kalėdinę dovaną kūdikiui

Dalykai, į ką reikėtų atsižvelgti ieškant dovanos

11/22/20231 min read

Kalėdos, tai šiltų akimirkų ir magijos laikas. Kad jos būtų dar jaukesnės, o prisiminimai ypatingesni, siūlau į dovanas pažiūrėti atidžiau bei pasimėgauti visu procesu.

Štai 5 patarimai jums, renkantis dovaną kūdikiui/naujagimiui:


1. Planuokite iš anksto.

Aplenkite dovanų karštinę jau dabar ir pradėkite ieškoti dovanėlių internete ar fizinėse parduotuvėse. Taip būsite tikri, kad nereiks sukubėti paskutinę minutę ir pirkti bet ką.

2. Suasmeninkite dovaną.

Ieškokite ar patys kurkite tokias dovanas, kurios bus skirtos būtent šiam kūdikėliui ir jo tėveliams. Gal rinksitės daiktą su inicialais, o gal pasirinksite kosmoso temos žaislus, nes tėveliai yra užkietėję žvaigždžių stebėtojai, arba dovanosite dovaną, kurios spalva bus mylimiausia mamytės spalva. Ieškokite asmeninių savybių, pomėgių, išskirtinumų.


3. Dovanokite emociją.

Kartais ne tiek svarbu pati dovana, kaip jos pateikimas. Juk padėtas žaislas po eglute ir tas, kuris supakuotas į dovanų dėžutę ar popierių, perrištas kaspinėliu, su pririštu rašteliu bei visa kita atributika, suteikia daug daugiau emocijų. Juk Kalėdos ir yra labiau apie emociją, o ne apie pačią dovaną. Tad suteikite staigmenos džiaugsmą artimiesiems.


4. Praktiškumas.

Pasistenkite, jog dovanos puošnumas būtų derinamas ir su praktiškumu. Kad būtų galima ne tik dovaną pastatyti į kamputį, bet ją ir panaudoti realiame gyvenime.

5. Kokybė, ne kiekybė.

Visi žinome šią taisyklę, kad geriau jau yra vienas kokybiškas, naudingas daiktas, nei daug nenaudojamų, nepatvarių smulkmenų.

Žinojimas, kad į dovanos paieškas ir jos pateikimą įdėta artimo žmogaus širdis,- yra tikras Kalėdų stebuklas :) Tad sėkmės paieškose, mėgaukitės tuo, ką darote.